28 MEI SMASH BIJ WOUDENBERG SPORTIEF

Op 28 mei vindt de eerste Editie van Woudenberg Sportief plaats. Een mooi maar vooral sportief initiatief van een vijftal enthousiaste Woudenbergers die ons dorp nog meer als sportdorp op de kaart willen zetten.

Uiteraard doet Smash mee aan dit sportieve evenement. Van 14.00 tot 18.00 uur vindt de sportmarkt plaats, en wij nemen hieraan deel met een aantal jeugdleden en senioren die sportclinics en demonstraties zullen geven. We hopen dat zo veel mogelijk van onze leden de sportmarkt bezoeken en dat we meer Woudenbergers enthousiast kunnen maken om lid te worden van onze mooie vereniging.

Na de sportmarkt is het programma van Woudenberg Sportief (natuurlijk) nog niet klaar.

Van 18.00 tot 19.15 uur is de verkiezing van de Sportman, Sportvrouw, Sportploeg en Sporttalent van het jaar. Van 19.30 tot 21.00 uur is er een spannende sportquiz in De Camp en vanaf 21.00 uur start de 3e helft. Een gezellige afsluiting met live muziek van een mooie en sportieve dag.

Kijk hier voor alle informatie over de activiteiten op 28 mei:

Krant Woudenberg Sportief 2016